Air zóna

Skvělý program pro celé rodiny!
Organizátoři akce v termínu od 21. do 23. září v areálu Hněvkovského v Brně Komárově, myslí také na rodiny s dětmi. Program Family zóny se připravuje ve spolupráci s „natuty mladou televizíTUTY, Bruno family parkem a dalšími.
Kromě skvělého programu nebudou chybět dětské hry a soutěže, fotokoutky, zkušení animátoři nebo skákací hrady a další oblíbené atrakce.

Užijte super neděli s Family TUTY Day!

Součástí neděle 23. září bude program s celostátní televizí TUTY, která těší děti a mládež svým vysíláním již přes rok. Navštívit můžete třeba TUTY kino s vysíláním populárních animovaných filmů a seriálů.
Nadupaný bude program na speciálním TUTY Stage. Zde vystoupí uskupení Kašpárek v Rohlíku, zpěvák Timmy White, Museři (Pjay, Adam Kajumi, Mína is Best, Nachty, Naty Hrychová), animátoři Wikiho svět s programem Šmoulové nebo Mimoni, tanečníci z baletní školy Filia a další.
Využít můžete autogramiády, fotokoutky, trenažéry závodních aut a tahačů a mnoho dalšího!

Vše doplní malování s rádiem Krokodýl, program s ČESMADem, občerstvení vhodné pro dětská bříška nebo kavárničky pro dospělé.

Mediální partner TUTY TV je televize naladitelná nejen v Brně a okolí běžnou anténou. Dále ji lze sledovat přes satelit (Skylink), kabel (UPC a další) nebo IPTV. TUTY vysílá převážně populární animované seriály pro děti a mládež (Teletubbies, Winx Club, Hasič Sam, Bořek stavitel a další) a několik vlastních pořadů pro teenagery (například klipovou TUTY Chart).

www.TUTY.tv

Mapa zóny