Oficiální bannery ke stažení

Tiskové zprávy

Czech Truck Show Brno 2018 přiváží mimo jiné i skvělý program pro celé rodiny! Organizátoři akce v termínu od 21. do 23. září v areálu Hněvkovského v Brně Komárově, myslí také na rodiny s dětmi. Program Family zóny se připravuje ve spolupráci s „natuty mladou televizí” TUTY, Bruno family parkem a dalšími. Kromě skvělého programu nebudou chybět dětské hry a soutěže, fotokoutky, zkušení animátoři nebo skákací hrady a další oblíbené atrakce.
Užijte super neděli s Family TUTY Day! Součástí neděle 23. září bude program s celostátní televizí TUTY, která těší děti a mládež svým vysíláním již přes rok. Navštívit můžete třeba TUTY kino s vysíláním populárních animovaných filmů a seriálů. Nadupaný bude program na speciálním TUTY Stage. Zde vystoupí uskupení Kašpárek v Rohlíku, zpěvák Timmy White, Museři (Pjay, Adam Kajumi, Mína is Best, Nachty, Naty Hrychová), animátoři Wikiho svět s programem Šmoulové nebo Mimoni, tanečníci z baletní školy Filia a další. Využít můžete autogramiády, fotokoutky, trenažéry závodních aut a tahačů a mnoho dalšího.
Vše doplní malování s rádiem Krokodýl, program s ČESMADem, občerstvení vhodné pro dětská bříška nebo kavárničky pro dospělé.
Mediální partner TUTY TV je televize naladitelná nejen v Brně a okolí běžnou anténou. Dále ji lze sledovat přes satelit (Skylink), kabel (UPC a další) nebo IPTV. TUTY vysílá převážně populární animované seriály pro děti a mládež (Teletubbies, Winx Club, Hasič Sam, Bořek stavitel a další) a několik vlastních pořadů pro teenagery (například klipovou TUTY Chart).
Více informací naleznete na www.tuty.tv nebo www.czechtruckshow.com

Stáhnout .PDF

Psí super hrdiny představí Liga vozíčkářů
Partnerem Czech Truck show, která proběhne od 21. do 23. září v areálu Hněvkovského v Brně Komárově, je Liga vozíčkářů. Organizátoři chtějí podpořit klienty Ligy vozíčkářů, proto budou mít na celou akci vstup zdarma jak držitelé průkazů ZTP, tak i jejich doprovod. Na stánku se každý může přesvědčit, že život s postižením může být zajímavý a inspirativní, i když je odlišný a těžký. Nebude chybět ani ukázka práce asistenčních psů, kteří jsou nepostradatelnými pomocníky v denním životě svého majitele. Liga vozíčkářů je nezisková organizace, která pomáhá hendikepovaným lidem na cestě k jejich samostatnosti a překonání bariér jejich hendikepu. Více se dozvíte na www.ligavozic.cz

Stáhnout .PDF

MORAVIA Shield specialista na přežití a ochranu osob I budov
Vyzkoušeli jste někdy přežití v přírodě? Nebo střelbu z různých zbraní? Poradíte si prakticky s první pomocí? Zastavte se na stánek Moravia Shield, kteří zajišťují také ochranu areálů i hlídání osob. A taky se postarají o Vaši bezpečnost v průběhu Czech Truck Show! Moravia Shield je moderní společnost, která je schopna zajistit komplexní služby v oblasti bezpečnosti. Naším mottem je „Mision protegens“, které v překladu znamená „Ochrana posláním“. Bezpečnost je naší prioritou, a proto velmi dbáme na profesionalitu a kvalitu námi poskytovaných služeb. Součástí naší společnosti je také vzdělávací a výcviková akademie MTAC (Moravia Tactical Academy), přičemž realizované kurzy se odehrávají pod vedením bývalých příslušníků ozbrojených složek s bohatými zkušenostmi ze zahraničních misí. Využíváme nových moderních přístupů k zajištění bezpečnosti, jejichž cílem je minimalizace současných rizik v oblasti komerční bezpečnosti.

Stáhnout .PDF

Crossfit new park Brno rozhýbe Safe zónu
CrossFit je vysoce funkční cvičení, které je vhodné opravdu pro všechny zájemce. Konkrétně se jedná o zdravé cvičení převážně s vlastním tělem, tedy bez zbytečných strojů. Přijďte za námi do Safe zóny a naučíme Vás cviky provádět správně. Pro oživení nebudou chybět ani závody a soutěže nebo ukázky různých druhů tréninků – ať už crossfit trénink s Luckou Štěpánikovou nebo strongman trénins Alešem Pagačem. V neděli si můžete vyzkoušet trénink, třeba islovou gymnastiku nejen pro dospělé s Robinem Holíkem nebo crossfit s Katkou Vašíčkovou. Nebudou chybět ani soutěže pro děti o drobné ceny!
CrossFit New Park – Největší oficiální CrossFit box pro funkční cvičení v Brně
Každý si najde své místo na cvičební ploše o rozloze 800 m2. Pro zázemí máme 400 m2, prostorné sprchy, šatnu, masérnu a místo pro posezení po tréninku. Všechny myslitelné druhy vybavení – klec, vzpěračská stanoviště, pneumatiky, prostor na tahání saní, GHD, slamball, těžké řetězy, místo pro gymnastiku, jógu a mnoho dalšího, posunou Váš trénink zase o kousek dál. Vytváříme místo, kam se budete rádi vracet. Vytváříme místo, které se stane vaším druhým domovem. Vytváříme místo, kde se setkáte se zajímavými lidmi.

Stáhnout .PDF

Akreditace PRESS byla uzavřena. Děkujeme za Váš zájem.

Majitel akreditace Press prokáže svojí identitu u hlavního vstupu na Czech Truck Show. Po následném obdržení PRESS karty bude moci dokumentovat celou show uvnitř areálu s profesionálním foťákem/kamerou. Dostane také přístup do vyhrazené PRESS zóny před stage, aby byl dokumentovaný materiál co nejkvalitnější.

Napsali o nás

  • Časopis Český Trucker
  • Brněnský Metropolitan