Truck zóna

V pátek 21.9 bude zóna přístupná od 14h do 20h.
V sobotu 22.9 bude zóna přístupná od 10h do 20h.
V neděli 23.9 bude zóna přístupná od 10h do 18h.


Na výstavě tahačů a návěsů se představí ty nejzajímavější trucky z koutů celé Evropy. Své stroje a vše, co s nimi souvisí, budou prezentovat automobilové značky zastoupené na evropském trhu. V neposlední řadě bude k vidění sraz těch nejhezčích upravených trucků z České Republiky i zahraničí. Některé z nich během víkendu jejich řidiči představí v živých vstupech při kterých se dozvíte něco o jejich přípravě a dalších zajímavostech. Téma padne také na život s kamionem i mimo něj. V Dakar zóně se můžete setkat s posádkami legendárního závodu rallye Dakar, kde proběhne i autogramiáda pana Lopraise, jednoho z našich nejznámějších „pilotů“ Dakaru. Celý víkend v Truck zóně bude probíhat i doprovodný program, vyhlášení a předávání pohárů v nejrůznějších kategoriích, živé rozhovory s truckery a mnoho dalšího zajímého. Vyzkoušet si můžete i trenažér závodního tahače nebo kamiony na dálkové ovládání. Těšit se můžete také na prezentaci mnoha dalších doplňků pro kamiony a kamionovou dopravu - představení nákladních pneumatik, sledovací GPS zařízení, prevence na silnicích a spoustu dalšího! V zóně bude také ČESMAD, který nabídne doprovodný program zahrnující prevenci a zajímavá témata a statistiky celé kamiónové dopravy. K dispozici bude také Mobilní Barber Shop, Tattoo salon i Body paiting.
Tato zóna bude otevřená všechny tři dny.

Sdružení dopravců podnikajících ve vnitrostátní i mezinárodní nákladní a osobní dopravě v České republice - http://www.prodopravce.cz

Mapa zóny

Vyzkoušejte si ovládání minibagru!

V rámci Czech Truck Show si můžete splnit nejedno dětské přání. Například vyzkoušet ovládání minibagru. Tento sen si může splnit nejenom dospělý návštěvník, ale i děti. Po celou dobu konání akce v Truck zóně navštivte stánek firmy Thermoservis Brno.